1. We Own This City 1080p İzle

  We Own This City 1080p İzle

  1 Sezon  -   3 Bölüm

  We Own This City 1080p İzle. Bu Şehrin Sahibiyiz, Baltimore Polis Departmanı'nın Gun Trace Görev Gücü (GTTF) ve onu çevreleyen yolsuzluğa odaklanan gerçek olaylara odaklanıyor. Bu Şehrin Sahibi Biziz, Baltimore Polis Departmanı'nın Gun Trace Görev Gücü'nün yükselişini ve düşüşünü ve uyuşturucu yasağı ve toplu tutuklama politikalarının gerçek polis işi pahasına savunulduğu bir Amerikan şehrinin başına gelen yolsuzluk ve ahlaki çöküşü anlatıyor. We Own This City 1080p İzle. Bir HBO basın açıklamasına göre, 2000'li yıllarda polis departmanı, suça anlamlı polis çalışmasıyla yanıt vermek için mücadele etti ve bunun yerine kitlesel tutuklamalara ve uyuşturucu savaşlarına teslim oldu. 2017'deki GTTF skandalı sırasında, çok sayıda yolsuzluk belirtisi olmasına rağmen, Baltimore polis komutanları, sokaklardan sürekli olarak silah ve uyuşturucu getiren herhangi bir birimin savunulması ve korunması gerektiğine inanıyordu.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

 1. We Own This City 1080p İzle
    9 ay Önce -->
  We Own This City 1080p İzle We Own This City 1080p İzle. Bu Şehrin Sahibiyiz, Baltimore Polis Departmanı'nın Gun Trace Görev Gücü (GTTF) ve onu çevreleyen yolsuzluğa odaklanan gerçek olaylara odaklanıyor. Bu Şehrin Sahibi Biziz, Baltimore Polis Departmanı'nın Gun Trace Görev Gücü'nün yükselişini ve düşüşünü ve uyuşturucu yasağı ve toplu tutuklama politikalarının gerçek polis işi pahasına savunulduğu bir Amerikan şehrinin başına gelen yolsuzluk ve ahlaki çöküşü anlatıyor. We Own This City 1080p İzle. Bir HBO basın açıklamasına göre, 2000'li yıllarda polis departmanı, suça anlamlı polis çalışmasıyla yanıt vermek için mücadele etti ve bunun yerine kitlesel tutuklamalara ve uyuşturucu savaşlarına teslim oldu. 2017'deki GTTF skandalı sırasında, çok sayıda yolsuzluk belirtisi olmasına rağmen, Baltimore polis komutanları, sokaklardan sürekli olarak silah ve uyuşturucu getiren herhangi bir birimin savunulması ve korunması gerektiğine inanıyordu.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmbitmez.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - instagram takipçi satın al bonus veren siteler maksibet